DRAKA Patch Cord SC/SC DX 2G50/125 OM3 Aqua, 10m
DRAKA Patch Cord SC/SC DX 2G50/125 OM3 Aqua, 10m

DRAKA Patch Cord SC/SC DX 2G50/125 OM3 Aqua, 10m

Brand: DRAKA
Cod produs: SC/SC.OM3.10M
Patch cordul de fibra este fabricat din sticla de cuart, la originea careia se afla nisipul de cuart. Fibra optica este alcatuita dintr-un miez si mantaua care il inconjoara. Datorita caracteristicilor sticlei, miezul si cilindrul mantalei sunt foarte sensibile la solicitari de incovoiere si torsiune. Invelisul primar care asigura protectia fibrei are mai multe functii: protectie mecanica, etansare impotriva umiditatii si asigura codarea pe culori a fibrei.
Disponibilitate: La Comanda
Garanție: 12 luni
111,86 RON TVA inclus
Adaugă in coș
Descriere produs

Patch cordul de fibra este fabricat din sticla de cuart, la originea careia se afla nisipul de cuart. Fibra optica este alcatuita dintr-un miez si mantaua care il inconjoara. Datorita caracteristicilor sticlei, miezul si cilindrul mantalei sunt foarte sensibile la solicitari de incovoiere si torsiune. Invelisul primar care asigura protectia fibrei are mai multe functii: protectie mecanica, etansare impotriva umiditatii si asigura codarea pe culori a fibrei.

Specificații produs

Categorie:
Multi Mode
Lungime:
10 metri
Conector:
SC/SC
Tip Material:
Fibra Optica
Comentariile utilizatorilor

Documentație tehnică
Compară produsele (0)