TP-LINK SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km
TP-LINK SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

TP-LINK SFP 1000Base-BX WDM Bi-Directional, conector LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

Brand: TP-LINK
Cod produs: TL-SM321A
TP-LINK TL-SM321A raspecta cel mai nou standard 1000Base-BX, transmisie prin intermediul unui singur fir de fibra, cu o lungime de unda diferita pentru fiecare directie. Puteti extinde lungimea retelei pana la 10km impreuna cu routerele, switch-urile si media convertoarele TP-LINK pentru a oferi viteze ridicate si stabilitate.
Disponibilitate: Stoc Limitat
Garanție: 12 luni
376,04 RON TVA inclus
Adaugă in coș
Descriere produs

TP-LINK TL-SM321A raspecta cel mai nou standard 1000Base-BX, transmisie prin intermediul unui singur fir de fibra, cu o lungime de unda diferita pentru fiecare directie. Puteti extinde lungimea retelei pana la 10km impreuna cu routerele, switch-urile si media convertoarele TP-LINK pentru a oferi viteze ridicate si stabilitate.

Specificații produs

Conector:
LC
Comentariile utilizatorilor

Documentație tehnică
Compară produsele (0)